KVKK

KVKK Veri Koruma Kanunu

Aralık 28, 2022 2023-11-15 21:43

Buff Medya

Genel Müdür
Samet Özdemir

İletişim Bilgileri

E-Mail:
[email protected]

Telefon: 0542 652 5273

Adres:
Adnan Menderes Mah. 428 Sok. No:19 Keçiören ANKARA

Yasal Uyarı ve Sorumluluk Reddi:

İçerik sorumluluğu

 
Web sitemizdeki tüm içerik büyük bir özenle ve bilgimiz dahilinde oluşturulmuştur. Ancak içeriğin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti edemeyiz. Bir hizmet sağlayıcı olarak, bu sayfalardaki kendi içeriğimizden genel yasalara uygun olarak sorumluyuz. Ancak bir hizmet sağlayıcı olarak iletilen veya saklanan üçüncü taraf bilgilerini izlemek veya yasa dışı faaliyete işaret eden durumları araştırmakla yükümlü değiliz. Genel yasa uyarınca bilgilerin kullanımının kaldırılması veya engellenmesine ilişkin yükümlülükler etkilenmeden kalır.
 
Harici bağlantılara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılması
 
Web sitemiz harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerir. Doğrudan veya dolaylı olarak bağlantılı bu web sitelerinin içeriği üzerinde hiçbir etkimiz yoktur. Bu nedenle “harici bağlantıların” içeriğinin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Dış bağlantıların içeriğinden sayfaların ilgili sağlayıcıları veya operatörleri sorumludur.
 
Dış bağlantıların, bağlantı oluşturulduğu sırada olası yasal ihlallere karşı kontrol edildiği ve bağlantının oluşturulduğu sırada yasa dışı içerik içermediği kontrol edilmiştir. Yasal bir ihlalin somut kanıtı olmadan, dış bağlantıların içeriğinin sürekli olarak kontrol edilmesi mümkün değildir. Sorumluluk alanımızın dışında kalan üçüncü taraf web sitelerine doğrudan veya dolaylı bağlantı verilmesi durumunda, sorumluluk yalnızca içerikten haberdar olmamız durumunda mevcut olacaktır ve bu durumda kullanımı engellememiz teknik olarak mümkün ve makul olacaktır. yasa dışı içerik.
 
Bu sorumluluk reddi aynı zamanda “alan adınız” web sitesindeki sorgulayanlardan, blog girişlerinden ve tartışma forumu misafirlerinden gelen bağlantılar ve referanslar için de geçerlidir. Yasadışı, yanlış veya eksik içerikten ve özellikle bu tür bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmamasından kaynaklanan zararlardan yalnızca ilgili yayına bağlantılar aracılığıyla atıfta bulunan kişi değil, atıfta bulunulan sayfanın hizmet sağlayıcısı sorumludur. .
 
Yasal ihlallerin farkına varırsak dış bağlantıları derhal kaldıracağız.